شنبه , خرداد ۵ ۱۳۹۷
مسکو

نگاهی به عکس های زمستانه مسکو شهری شاهانه و زیبا

نگاهی به عکس های زمستانه مسکو شهری شاهانه و زیبا که با برف هم آغوش شده  خالی از لطف نخواهد بود. شاید بتوان گفت مسکو در قبل از سال نو زیباترین چهره ی خود را تجربه می کند. چرا که رخت زمستانه بر تن دارد و همچون جواهری در سفیدی زمستان می درخشد. پس بهترین زمان مسافرت به مسکو پیش از سال نو است. برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر باخانه عکس همراه شوید.

کریستانا ماکیوا، هنرمند عکاسی است که این تصاویر زیبا را گرفته است. او معتقد است که اگر کسی بخواهد مسکو را در زیباترین و رویایی ترین شکل ببیند بهتر است در اواخر پاییز و قبل از سال نو به این شهر سفر کند. هرگاه کسی از او می پرسد که بهترین زمان سفر به مسکو کی هست؟ اواخر پاییز و فصل زمستان توصیه همیشگی او به گردشگران خارجی بوده است. با وجود اینکه در این فصل روسیه سردتر از سایر فصول است اما به همان اندازه زیبایی و جاذبه دارد.

مسکو، پایتخت و بزرگترین شهر روسیه است. مجتمع‎های ساختمانی این شهر به انواع گوناگون هستند که به دوره‎های مختلف تعلق دارند. تعداد زیادی از این خانه‎ها به شکل قوطی کبریت ساخته شده‎اند . این نوع از خانه‎ها در سال‎های 1950 برای اولین بار ظاهر شدند و معمولاً 9 – 8 طبقه بودند. موزه کرملین قدیمی ترین و معتبر ترین موزه مسکو می باشد که مجموعه ای از آثار باستانی تزاری، جواهرات خارجی و روسی و زره در این موزه وجود دارد. یکی دیگر از بناهای توریستی مسکو مدارس است.

مدارس سال‎های 1930 میلادی تماماً آجری و دارای 4 طبقه و دو ورودی در دو انتهای ساختمان بود. یکی برای رفت و آمد دانش‎آموزان ارشد و دیگری برای رفت و آمد دانش‎آموزان کلاس‎های ابتدایی.

با هم در خانه عکس نگاهی داریم به عکس های زمستانه مسکو شهری شاهانه و زیبا را تماشا می کنیم.

 

 

درباره ی سعید ارجمندی

سعید ارجمندی هستم 22 ساله، دانشجوی رشته الکترونیک و علاقه‌مند به حوزه تکنولوژی، فیلم و سینما. دنیای وب دنیای جداناشدنی من است و روزانه بخشی زیادی از وقتم را به واسطه فعالیت تخصصی‌ام در این حوزه می گذرد. خانه عکس را نیز به نوبه خود دریچه‌ای می دانم به دنیا ناشناخته اطرافمان تا همین دلیلی باشد برای نوشتنم در این سایت.اگر شما هم مثل من برای دیدن زیبایی‌های جهان کنجکاو می‌کنید، حتما بخشی از آن را می‌توانید در خانه عکس پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *