جمعه , مهر ۲ ۱۴۰۰
بدن ایده آل

بدن ایده آل برای زنده ماندن در تصادفات چگونه باید باشد

بدن ایده آل برای زنده ماندن در تصادفات چگونه باید باشد ؟ این سوالی است که جو کالافیور مدیر  کمیسیون تصادفات ترافیک استرالیا برای پاسخ دادن به آن ، مردی به نام گراهام را طراحی کرده است . برای آشنایی بیشتر با گراهام در ادامه با خانه عکس همراه باشید .

گراهام ممکن است کمی زشت و بسیار متفاوت با انسان های عادی بنظر برسد اما این مسئله اصلا اهمیتی ندارد . در حقیقت کمیسیون تصادفات ترافیک استرالیا  TAC این مدل را برای دانشجویان خودش آماده کرده تا به آنها منتقل کند سرعت بالا باعث تصادف خواهد شد و البته بعد از آن فقط باید به شکل گراهام باشید که آسیب نبینید .

طراحان گراهام به تمامی اعضای بدن او به شکلی تکامل بخشیده اند که از هر تصادفی و در هر سطحی جان سالم به در ببرد . یعنی بدن او را برای در امان ماندن از آسیب های تصادفات اصلاح کرده اند .

گراهام نتیجه تحقیقات روی تصادفات رانندگی فعالیت های انجام شده  توسط  یک گروه سه نفره متشکل از یک مجسمه ساز ، جراح و متخصص ایمنی جاده ها است و باید گفت که حقیقتا زیبا نیست اما جذابیت های علمی فراوانی دارد .

بدن ایده آل گراهام حتی اصلا گردن ندارد چرا که در تصادفات رانندگی در ضربات حتی بسیار کوچک گردن به راحتی می شکند . چهره ای تقریبا تخت و البته گوشتی باعث می شود که بینی و گوش ها امنیت کاملی داشته باشند . همچنین قفسه سینه ای که بصورت چند تکه طراحی شده تا در تصادفات مانند کیسه هوا عمل کند و فضای امنی را برای قلب ایجاد کند .

با هم در خانه عکس تصاویری از بدن ایده آل برای زنده ماندن در تصادفات را  تماشا می کنیم.

 

 

 

درباره ی سعید ارجمندی

سعید ارجمندی هستم 22 ساله، دانشجوی رشته الکترونیک و علاقه‌مند به حوزه تکنولوژی، فیلم و سینما. دنیای وب دنیای جداناشدنی من است و روزانه بخشی زیادی از وقتم را به واسطه فعالیت تخصصی‌ام در این حوزه می گذرد. خانه عکس را نیز به نوبه خود دریچه‌ای می دانم به دنیا ناشناخته اطرافمان تا همین دلیلی باشد برای نوشتنم در این سایت.اگر شما هم مثل من برای دیدن زیبایی‌های جهان کنجکاو می‌کنید، حتما بخشی از آن را می‌توانید در خانه عکس پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *