دوشنبه , مرداد ۱۱ ۱۴۰۰

تصاویردیدنی عکاس لهستانی از سگ های دوستداشتنی

تصاویر عکاس لهستانی از سگ ها قطعا برای علاقندان به  این حیوان دوست داشتنی بسیار جذاب است . اَلیکجا زمایسلوسکا یک عکاس جوان اهل  لهستان است که بی نهایت به سگ ها علاقه دارد و این تصاویر بسیار زیبا و رنگارنگ و پر انرژی را تهیه کرده است . برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه با خانه عکس همراه باشید.

اَلیکجا زمایسلوسکا عکاس 20 ساله اهل لهستان است و عکس های بسیار زیبایی را از سگ ها تهیه کرده است . او در مورد عکس هایش این چنین توضیح می دهد : من برای گرفتن این عکس ها ابتدا از روی ویژگی های ظاهری سگ ها روی شخصیتشان تمرکز می کردم و یک پرتره جذاب را برای آنها در ذهنم تصور می کردم . در تمامی این عکس ها سعی کرده ام ویژگی های شخصیتی این سگ ها را در عکس ها به نمایش بگذارم.

اَلیکجا زمایسلوسکا از کودکی به حیوانات علاقه زیادی داشت و زمانی که 4 ساله بود دو گربه زیبا داشت اما در آن زمان بزرگترین آرزویش داشتن یک سگ بود .او بالاخره در سال 2006 توانست یک سگ شکاری زیبا برای خود بگیرد و از آن زمان سبک زندگی اش تغییر کرد. یک دوربین DSLR خرید و شروع به عکاسی از کیارا سگ دوست داشتنی اش  کرد .

این تصاویری از سگ ها هم که مشاهده می کنید همه از کیارا و دیگر سگ های اَلیکجا زمایسلوسکا هستند .هر کدام از عکس ها دارای جذابیت خاصی بوده و مشاهده آنها بسیار انرژی بخش است . به این دلیل که این در این تصاویر از رنگ های بسیار شاد و زنده ای استفاده شده که بسیار چشم نواز است . ژست های کیارا  و دیگر دوستانش هم جذابیت این عکس ها را دو چندان کرده .

این تصاوری با دوربین Canon و لنز های 70-200 میلی متری و 85 -50 میلی متری گرفته شده است .

با هم در خانه عکس تصاویر عکاس لهستانی از سگ ها  را  تماشا می کنیم.

درباره ی سعید ارجمندی

سعید ارجمندی هستم 22 ساله، دانشجوی رشته الکترونیک و علاقه‌مند به حوزه تکنولوژی، فیلم و سینما. دنیای وب دنیای جداناشدنی من است و روزانه بخشی زیادی از وقتم را به واسطه فعالیت تخصصی‌ام در این حوزه می گذرد. خانه عکس را نیز به نوبه خود دریچه‌ای می دانم به دنیا ناشناخته اطرافمان تا همین دلیلی باشد برای نوشتنم در این سایت.اگر شما هم مثل من برای دیدن زیبایی‌های جهان کنجکاو می‌کنید، حتما بخشی از آن را می‌توانید در خانه عکس پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *