جمعه , مهر ۲ ۱۴۰۰
صافکاری به شیوه خلاقانه

تصاویری از صافکاری ماشین به شیوه خلاقانه و هنری

تصاویری از صافکاری به شیوه خلاقانه و هنری . گاهی اوقات بهتر است  در مقابل مشکلات و مسائلی که برایمان پیش می آید دست به کارهای خلاقانه بزنیم . این همان کاری است که این مرد روسی هنگام تصادف انجام داده است . برای مشاهده توضیحات بیشتر در ادامه با خانه عکس همراه باشید .

اکثر انسان های باهوش برای حل مشکلاتی که برایشان به وجود می آید از روش های خلاقانه استفاده می کنند . چیزی که در نهایت باعث خواهد شد حتی از آن مشکل سود هم ببرند .

این مرد روسی در حال شروع سفرش از  جمهوری آلتایی نزدیک قزاقستان و مغولستان بود که ناگهان یک کامیون با در جلویی ماشین او تصادف کرد . خوشبختانه در این تصادف کسی آسیب ندید فقط تعدادی خط و خش عمیق روی در ماشین این مرد جوان افتاد . طبق قوانین روسیه بیمه وظیفه داشت کل خسارت وارده به این ماشین را پرداخت کند .

اما مرد روسی در حال سفر بود و این امکان برایش میسر نبود که ماشین را به گاراژ برده و منتظر  تعویض در خودرویش توسط بیمه بماند . به همین دلیل تصمیم گرفت که یک راه حل خلاقانه و هنری را انتخاب کند .

او یک ماژیک سیاه رنگ دائمی خرید و شروع به نقاشی از یک منظره با نقشه کامل در محل های خش افتاده روی دَر خودرو کرد . البته راننده کامیون تمامی هزینه های تعویض در خودرو را به مرد روسی پرداخت کرد اما من پیشنهاد می کنم به ای اینکه این پول را صرف تعوضی و تعمیر در کند ماژیک های بیشتری خریده و بقیه خودرو خود را هم به همین ترتیب نقاشی کند!.

می توانید مشاهده کنید که این کار خلاقانه چقدر در این ماشین را نسبت به قبل زیباتر کرده است . همیشه بهتر است به جای به کارگیری تنها راه حل موجود از روش های خلاقانه استفاده کنید .

با هم در خانه عکس تصاویری از صافکاری به شیوه خلاقانه و هنری را تماشا می کنیم.

درباره ی سعید ارجمندی

سعید ارجمندی هستم 22 ساله، دانشجوی رشته الکترونیک و علاقه‌مند به حوزه تکنولوژی، فیلم و سینما. دنیای وب دنیای جداناشدنی من است و روزانه بخشی زیادی از وقتم را به واسطه فعالیت تخصصی‌ام در این حوزه می گذرد. خانه عکس را نیز به نوبه خود دریچه‌ای می دانم به دنیا ناشناخته اطرافمان تا همین دلیلی باشد برای نوشتنم در این سایت.اگر شما هم مثل من برای دیدن زیبایی‌های جهان کنجکاو می‌کنید، حتما بخشی از آن را می‌توانید در خانه عکس پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *