پنج شنبه , بهمن ۷ ۱۴۰۰

ایده‌های خلاقانه عکاسی از کودک در هنگام خواب

ایده‌های عکاسی از کودک در هنگام خواب می تواند برای بسیاری از عکاسان و پدر و مادر ها بسیار جذاب باشد . در ادامه تعدادی از این ایده ها را که روی یک پسر و دختر دوقلو اجرا شده را برای شما ارائه خواهیم کرد . با خانه عکس همراه باشید.

در ابتدا باید بگویم که مادر بودن به هیچ وجه کار آسانی نیست به خصوص هنگامی که شما مادر دو بچه دوقلو باشید . با این حال یک مادر ژاپنی در اقدامی بسیار جالب پس از اینکه کودکان دو قلوی خود را می خوابانده از آنها به عنوان سوژه عکاسی استفاده کرده و ایده های جالبی را با آنها ساخته است . جالب اینجاست در تمام مدت  زمانی که مادر در حال ساخت صحنه و آماده سازی کادر عکاسی اش بوده کودکان او بیدار نشده اند .

در این عکس ها هر دو کودک در حالت خواب واقعی هستند همانطور که می بینید در هیچ کدام از عکس ها اثری از حالت خواب مصنوعی در چهره و یا طرز ژست گرفتن آنها وجود ندارد .طبق گفته این مادر هنرمند دو قلو ها همیشه با خوابیدن در ژست های غیر منتظره او را شگفت زده کرده اند .

مادر هم با الهام از همین مسئله هر بار سناریوها و موقعیت های متفاوتی در اطراف آنها حاضر می کرده . گاهی اوقات در حال مبارزه با یکدیگر هستند و گاهی هم در حال نجات دادن جان هم و در رخی عکس ها هم در حال دنیال کردن یک حرفه خاص مانند دی جی و یا تعمیر کاری اتومبیل هستند .

در کنار تمامی این حالات باید گفت که حالا آنها دارای خاطرات بسیار زیبایی از کودکی خود هستند که در آینده آنها را خوشحال خواهد کرد . از این ایده ها کمک گرفته و از کودکان خود عکاسی کنید روز هایی که با آنها خواهید ساخت دیگر هرگز تکرار نخواهند شد .

با هم در خانه عکس تصاویری از ایده‌های عکاسی از کودک در هنگام خواب را تماشا می کنیم.

درباره ی سعید ارجمندی

سعید ارجمندی هستم 22 ساله، دانشجوی رشته الکترونیک و علاقه‌مند به حوزه تکنولوژی، فیلم و سینما. دنیای وب دنیای جداناشدنی من است و روزانه بخشی زیادی از وقتم را به واسطه فعالیت تخصصی‌ام در این حوزه می گذرد. خانه عکس را نیز به نوبه خود دریچه‌ای می دانم به دنیا ناشناخته اطرافمان تا همین دلیلی باشد برای نوشتنم در این سایت.اگر شما هم مثل من برای دیدن زیبایی‌های جهان کنجکاو می‌کنید، حتما بخشی از آن را می‌توانید در خانه عکس پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *