دوشنبه , تیر ۴ ۱۳۹۷
مسابقه عکاسی

برندگان مسابقه عکاسی ماکرو نیکون ۲۰۱۶ مشخص شدند + عکس

امروز تصاویر برندگان مسابقه عکاسی ماکرو نیکون ۲۰۱۶ با عنوان دنیایی که هرگز ندیده اید در سایت رسمی این شرکت منتشر شده اند و ما هم آن ها را برای شما به اشتراک گذاشته ایم . برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه با خانه عکس همراه باشید .

نیکون بصورت سالیانه یک مسابقه عکاسی در سبک ماکرو در سطح جهانی برگزار می کند. روز گذشته چهل و دومین دوره از این مسابقه با معرفی برندگان و انتشار عکس های برتر به پایان رسید . عنوان دنیایی که هرگز ندیده اید حقیقتا تیتر بسیار مناسبی برای به نمایش گذاشتن این عکس ها است . با مشاهده و توجه به جزئیات هر کدام از این عکس ها دید جدیدی نسبت به دنیا پیدا خواهید کرد .

بصورت کلی عکاسی ماکرو یا تصویر برداری ماکرو نوعی عکاسی از نمای نزدیک، بطور معمول از سوژه‌های کوچک است. بطور کلاسیک سوژه موجود در یک تصویرماکرو بزرگ‌تر از اندازه آن در طبیعت بر روی نگاتیو بوده است. به هر شکل امروزه تصویر برداری ماکرو، تهیه تصویر از سوژه در ابعاد بزرگتر و واضح‌تر از آن چیزی است که در حیات دیده می‌شود.

با هم در خاه عکس  تصاویری از برندگان مسابقه عکاسی ماکرو نیکون ۲۰۱۶  را تماشا می کنیم.

 

درباره ی سعید ارجمندی

سعید ارجمندی هستم 22 ساله، دانشجوی رشته الکترونیک و علاقه‌مند به حوزه تکنولوژی، فیلم و سینما. دنیای وب دنیای جداناشدنی من است و روزانه بخشی زیادی از وقتم را به واسطه فعالیت تخصصی‌ام در این حوزه می گذرد. خانه عکس را نیز به نوبه خود دریچه‌ای می دانم به دنیا ناشناخته اطرافمان تا همین دلیلی باشد برای نوشتنم در این سایت.اگر شما هم مثل من برای دیدن زیبایی‌های جهان کنجکاو می‌کنید، حتما بخشی از آن را می‌توانید در خانه عکس پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *