دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه‌های رویایی کوچک

تصاویری از ساخت خانه‌های رویایی کوچک برای حیوانات

تصاویری از ساخت خانه‌های رویایی کوچک برای حیوانات را برای شما کاربران عزیز آماده کرده ایم . این خانه های رویایی توسط آقای  Jay هنرمند بسیار خلاق ساخته شده است . برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه با خانه عکس همراه باشید .

ما همیشه در کارتون ها و داستان های تخیلی در مورد حیوانات دیده ایم که آنها در خانه هایی بسیار زیبا و رویایی زندگی می کنند . اما همانطور که مشخص است در واقعیت چنین نیست!

حالا آقایی به نام Jay خلاقیت خود را در این زمینه به کار گرفته و شروع به ساختن خانه هایی بسیار کوچک کرده که مناسب برای موجوداتی هستند که در خانه باغ های بزرگ زندگی می کنند .

jay در مورد این خانه های کوچک می گوید :

از زمانی که خود را شناخته ام در هر کاری خلاق بوده ام . همیشه دوست دارم در انجام کارهای خلاقانه از قوه تخیلم استفاده کنم . خواه در نقاشی  ، موسیقی و یا حتی ساخت کارهای دستی مانند این خانه های کوچک.

به گفته این هنرمند او تمامی کارهایی که در خانه به دکوراسیون و زییایی مرتبط می شود را خودش انجام می دهد . jay  زمانی سرپرست بخش مرمت کاخ کنزینگتون یکی از کاخ‌ های سلطنتی انگلیس در لندن بوده و همچنین مجری بازسازی قلعه ویندسور که یکی از بزرگترین قلعه های دنیا محسوب می شود ، است .

ایده اصلی اینکار از زمانی آمد که او در خانه باغ مادرش دید که حیوانات کوچک زیادی در آنجا زندگی می کنند . به همین دلیل برای زیبا کردن جلوه زندگی آنها در این خانه باغ این خانه‌های رویایی کوچک را ساخت . سپس با استقبال اطرافیانش روبرو شده و حالا او در فروشگاه اینترنتی خود تعداد زیادی از آنها را به فروش می رساند .

با هم در خانه عکس تتصاویری از ساخت خانه‌های رویایی کوچک برای حیوانات  را تماشا می کنیم.

درباره ی سعید ارجمندی

سعید ارجمندی هستم 22 ساله، دانشجوی رشته الکترونیک و علاقه‌مند به حوزه تکنولوژی، فیلم و سینما. دنیای وب دنیای جداناشدنی من است و روزانه بخشی زیادی از وقتم را به واسطه فعالیت تخصصی‌ام در این حوزه می گذرد. خانه عکس را نیز به نوبه خود دریچه‌ای می دانم به دنیا ناشناخته اطرافمان تا همین دلیلی باشد برای نوشتنم در این سایت.اگر شما هم مثل من برای دیدن زیبایی‌های جهان کنجکاو می‌کنید، حتما بخشی از آن را می‌توانید در خانه عکس پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *