چهارشنبه , آذر ۲۸ ۱۳۹۷
تصاویر بدون فتوشاپ

تصاویر بدون فتوشاپ از طبیعت شگفت انگیز که توسط عکاسان حرفه ای تهیه شده

تصاویر بدون فتوشاپ از طبیعت شگفت انگیز که توسط عکاسان توانمندی با مهارت زیاد و در بهترین زمان شکار شده است زیباتر از عکس هایی است که با فتوشاپ تحت ویرایش قرار گرفته و حالت های غیرواقعی به خود گرفته است.  برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه با خانه عکس  همراه باشید .

طبیعت یکی از بهترین بستر های تجلی هنر الهی است. از زیبایی های فصل هایش تا شگفتی های پدیده های آن، هریک به نوعی متفاوت قدرت خالقی خوش ذوق و زیباپسند را متجلی می سازد. برخی از انسان ها نیز در به نمایش گذاشتن زیبایی های طبیعت مهارت خارق العاده ای دارند از تلفیق هنر، هنرمند حقیقی و هنرمندان زمینی آثار شاهکار و ماندگاری پدید می آید. در این بین برنامه های کامپیوتری زیادی به چشم می خورد که بوسیله آن ها امکان ویرایش عکس وجود دارد برنامه هایی مثل فتوشاپ که بسیاری از عکسان از آن استفاده می کنند. این کار بیشتر از جهت رفع نواقص عکس صورت می گیرد برای مثال نور تصاویر را کم یا زیاد می کنند.

در اینجا تصاویر بدون فتوشاپ را مشاهده می کنید که عکاسان با حداکثر مهارت خود و بدون استفاده از برنامه های ویرایشی و البته در بهترین زمان به ثبت رسیده است. در هیچ یک از این تصاویر از برنامه هایی همچون فتوشاپ استفاده نشده است. بلکه هنرمندان با حساسیت بالایی که در تنطیم دوربین، زوایه تصویر و زمان عکاسی داشتند توانسته اند این چنین هنرمندانه شگفتی آفرین شوند. قطعاً دیدن این تصاویر هر بیننده ای را مجذوب طبیعت بی بدیل الهی می سازد.

تماشای طبیعت خیلی لذت بخش است از درختان زیبا گرفته تا گل های رنگارنگ و عطرآگین وگونه های حیوانی قشنگ و سبزه زارهای پهناور و کوه های برافراشته همه وهمه چشمان ما را به تماشای خود فرا می خوانند. طبیعت مال ماست باید در حفظ و نگهداری آن بکوشیم.

با هم در خانه عکس تصاویر بدون فتوشاپ از طبیعت شگفت انگیز را تماشا می کنیم.

 

درباره ی سعید ارجمندی

سعید ارجمندی هستم 22 ساله، دانشجوی رشته الکترونیک و علاقه‌مند به حوزه تکنولوژی، فیلم و سینما. دنیای وب دنیای جداناشدنی من است و روزانه بخشی زیادی از وقتم را به واسطه فعالیت تخصصی‌ام در این حوزه می گذرد. خانه عکس را نیز به نوبه خود دریچه‌ای می دانم به دنیا ناشناخته اطرافمان تا همین دلیلی باشد برای نوشتنم در این سایت.اگر شما هم مثل من برای دیدن زیبایی‌های جهان کنجکاو می‌کنید، حتما بخشی از آن را می‌توانید در خانه عکس پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *