حس لطافت طبیعت در خانه با فرش‌‌های دستبافی هنرمند آرژانتینی

حس لطافت طبیعت در خانه با فرش‌‌های دستبافی هنرمند آرژانتینی موضوعی است که لذتش را این روزها فقط خریداران این فرش های تجربه می کند.توضیح بیشتر این که یک هنرمند ۳۴ ساله آرژانتینی بنام Alexandra Kehayoglou پس از اتمام تحصیلاتش در مدرسه هنر، به ساخت این فرش های منحصربفرد شبیه به چمنزار مشغول شده که در نوع خود خاص و دیدنی است. با خانه عکس همراه شوید .

حس لطافت طبیعت در خانه با فرش‌‌های دستباف اگر موضوع جدیدی نسیت و فرش های زیادی با نقش  نگار طبیعت بافته شده و مورد استفاده نیز قرار گرفته ایت اما الکساندرا هنرمند تحصیلکرده رشته هنر ایتدا با استفاده نبوغ خود و بعد به کمک تکه پاره ها و نخ های باقی مانده از کارخانه فرش سازی خانواده اش، فرش هایی زیبا و جذاب را با بهره بردن از طبیعت سرسبز، طوری هنرمندانه میبافد که این روزها نگاه هنر دوستان و از جمله رسانه های مطرح دنیا را به خود معطوف کرده است .

در این میان الکساندرو که بافت بعضی از فرش های دستبافش، بیش از دو ماه زمان برده و کاملا شبیه به نقاشی است می گوید: من از خانواده ای هنرمند و قالباف و در میان فرش و قالی بزرگ شده ام، این بود که من متوجه شدم که دانش فرش در ژن من است و اجتناب از آن به عنوان یک هنرمند برایم امکان پذیر نیست.

وی می افزاید: سبکی که من انتخاب کردم انتزاعی از مناظر کشورم است. من دوست داشتم هرکسی که به قطعه های من نگاه می کند احساس کند وارد یک محیط و دنیای دیگر شده است. قطعه های من بزرگ هستند و احساس نامحدود بودن می دهند. آن ها این قدرت را دارند که شما را به دنیایی ببرند که رویاها و خاطرات شما آنجاست.

درباره

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*