سه شنبه , خرداد ۲۹ ۱۳۹۷
شگفت انگیزترین مناظر دنیا
شگفت انگیزترین مناظر دنیا

شگفت انگیزترین مناظر دنیا در تسخیر دوربین های عکاسی

شگفت انگیزترین مناظر دنیا در تسخیر دوربین های عکاسی است این تصاویر می تواند صحنه هایی از این دنیای زیبا و دلربا را بر روح و روان خسته ی ما جاری سازد و روانی آسوده و آرام را برای ما در پی داشته باشد. انسان هیچگاه از دیدن این همه زیبایی خسته نمی شود.برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه با خانه عکس همراه باشید .

زیبایی یکی از نادرترین مواردی است که انسان هیچگاه از دیدن آن خسته نمی شود انسان زیبایی ها را دوست دارد. دشتی وسیعی را تصور کنید که باران تازه بند آمده است.گلهای دشت سیراب شده و در باد پاییزی می رقصند. صدای بازدم هایشان را می شنوید که با نسیم ِپاییزی همراه شده و پیام نشاط را به دوردستها می برند. هوا لطیف است. اما خورشید مهلت نمی دهد. و با آمدنش شبنم گلها را الماس می کند. دشت می درخشد. این همه زیبایی واقعاً وسوسه انگیز است. و ما را به تماشای این همه زیبایی تحریک می کند. تامل و فوکوس روی جزئیات طبیعت زیبایی های آن را می تواندچند برابر کند.  با نگاه کردن به جاری شدن آب رودخانه و گوش دادن به صدای دلنواز آن ؛ با نشستن در کنار ساحل و نگاه کردن به امواج دریا و گوش دادن به صدای زیبای امواج آرام و خروشان آن یا با خیس شدن در زیر قطرات باران می توان آرامش در حد آرامش ابدی را حس کرد.

با هم در خانه عکس تصاویر شگفت انگیزترین مناظر دنیا  را تماشا می کنیم.

درباره ی سعید ارجمندی

سعید ارجمندی هستم 22 ساله، دانشجوی رشته الکترونیک و علاقه‌مند به حوزه تکنولوژی، فیلم و سینما. دنیای وب دنیای جداناشدنی من است و روزانه بخشی زیادی از وقتم را به واسطه فعالیت تخصصی‌ام در این حوزه می گذرد. خانه عکس را نیز به نوبه خود دریچه‌ای می دانم به دنیا ناشناخته اطرافمان تا همین دلیلی باشد برای نوشتنم در این سایت.اگر شما هم مثل من برای دیدن زیبایی‌های جهان کنجکاو می‌کنید، حتما بخشی از آن را می‌توانید در خانه عکس پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *