گالری تصاویر برگ‌های پاییزی ؛ تمام رنگ‌های طبیعت در ابعاد یک برگ!

عکس‌هایی فوق‌العاده از برگ‌های پاییزی رنگارنگ

همه‌ی ما شنیده ایم که پاییز فصل هزار چهره است و برگ‌های درختان در سومین فصل سال، به هزاران رنگ مختلف درمی‌آیند. اما آیا واقعا می‌دانید که این تنوع رنگ در برگ‌های پاییزی چه قدر است؟ در مجموعه تصاویری که این‌بار برایتان آماده کرده ایم، قصد پاسخ دادن به این پرسش جذاب را داریم. با خانه عکس همراه شوید.

بهار فصل طراوات است، تابستان موسم شور و نشاط و زندگی است و زمستان هم در بطن خود از آرامش و فرارسیدن یک سال دیگر و یک فرصت جدید حکایت دارد. اما پاییز و ای خدای بزرگ؛ پاییز! این فصل که به‌درستی پادشاه فصل‌ها نام‌گذاری شده است، در دل خود همه چیز دارد: طراوت بهار، شور تابستان و آرامش زمستان. حقیقتا می‌توان گفت که جمع اضداد است این فصل پاییز.

جدا از غم و اندوهی که در باورهای عمومی نسبت به این فصل وجود دارد، یکی دیگر از مشخصه‌های اصلی پاییز، تغییر ظاهر درختان و محیط زیست است. این تغییر ظاهر از تغییر رنگ برگ درختان و بوته‌ها شروع می‌شود و در نهایت با ریختن برگ‌ها، ادامه‌ی این پوست‌اندازی بر روی کوچه و خیابان دنبال می‌شود. برگ‌های پاییزی می‌توانند به هر رنگی در بیایند از سبز تیر، صورتی پوست پیازی و آبی روشن گرفته تا طلایی سیر، قرمز آتشین و خاکستری تیره!

به تازگی یک عکاس محیط زیست به نام Carola که در آلمان زندگی می‌کند، مجموعه‌ای از تصاویر خود را منتشر کرده که در آن‌ها به صورت کلوزآپ از برگ های رنگارنگ درختان در فصل پاییز عکاسی کرده است. او که حدودا ۱۰ سالی می‌شود که در حرفه‌ی عکاسی از طبیعت و محیط زیست مشغول است، در این مجموعه تصاویر نشان داده است که رنگ برگ‌های پاییزی می‌تواند به سمت بی‌نهایت میل کند و گستره‌ی عظیمی از رنگ‌های مختلف را در بر بگیرد.

پاییز گذشته من صدها عکس متفاوت از برگ‌های درختان مختلف انداختم تا نشان دهم طبیعت چه ساختارهای منحصربفرد و زیبایی تولید می‌کند. من عقیده دارم دلیل اصلی جذابیت تصاویر این است که آن‌ها کامل نیستند و همین نقص و تفاوت است که آن‌ها را تا به این حد زیبا کرده است.
کارولا این توضیحات را درباره‌ی گالری برگ‌های رنگارنگ پاییز به مخاطبانش ارائه داده است و به‌راستی چقدر هم زیبا این توضیحات را بیان کرده است. درواقع امروزه همه‌ی ما فکر می‌کنیم که برطرف کردن نقص‌های چهره و شبیه شدن به یک مدل است که باعث زیبا شدن یک چهره می‌شود اما از این نکته غافل هستیم که هر چهره‌ای دارای تفاوت با دیگران است و همین منحصربفرد بودن است که باعث زیبایی حقیقی می‌شود.

بنابراین با شنیدن این توضیحات بهتر است بیش از این منتظرتان نگذاریم و این تصاویر بی‌نظیر را مشاهده کنید.

درباره

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*