فوتوبمب

فوتوبمب یا حضور ناگهانی حیوانات در عکس های خاطره انگیز

فوتوبمب یا حضور ناگهانی حیوانات در عکس های خاطره انگیز در بسیاری موارد نگاه ها را از سوژه اصلی دور کرده و همه توجهات را به سوی حیوان می کشاند. این عکس ها را اصولا فوتوبمب می گویند. برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه  با خانه عکس همراه باشید.

شاید تاکنون عکس های زیادی در شبکه های اجتماعی دیده باشید که حضور حیوانات یا حتی انسان های دیگر بجز سوژه اصلی ماجرا، موجب خرابی یا حتی طنازی عکس گردیده است .

بر خلاف دیدگاه کسانی که در عکس حضور دارند و  ممکن است از این اتفاق ناراحت شوند و از آن به عنوان عامل خراب کننده عکس یاد کنند در بسیاری از موارد حضور حیوانات عکس های یادگاری را بامزه تر می کند و همین امر موجب می شود ، عکس های یادگاری علاوه بر آلبوم عکس یا گوشی های هوشمند در خاطرات هم همیشه زنده بمانند.

در انتهای این مطلب تصاویری بسیار بامزه از فوتوبمب را مشاهده خواهید کرد که هر کدام یک داستان دارند اما از دید من داستان استیو همر از همه جذاب تر است . او قصد داشت مراسم خواستگاری خود را در آکواریم Ripley برگزار کند . استیو همر از دوستش خواست که عکاسی کرده و از یک غواص هم درخواست کرد تا همزمان با زانو زدن و گفتن درخواست ازدواج یک تابلو با متن با من ازدواج می کنی را از داخل آکواریم به تیلور مک کی ( نامزدش ) نشان دهد . پس از اینکه مراسم به خوبی تمام شد آنها با بررسی عکس ها متوجه شدند همزمان با زانو زدن استیو یک سفره ماهی روی تابلو درخواست ازدواج جا خوش کرده و آن را کاملا پوشانده است .

گاهی اوقات ماجرا برعکس می شود یعنی شخص اصرار دارد که با یک حیوان خاصی مثلا حیوانات خانگی خودش یک  عکس بامزه بگیرد . اما حیوان دوست داشتنی اصلا توجهی به دوربین ندارد و یا طوری رفتار می کند که بنظر می رسد هیچ چیز نمی داند و حتی شما را هم نمی شناسد !.

با هم در خانه عکس تصاویر جذاب از فوتوبمب یا حضور ناگهانی حیوانات در عکس های خاطره انگیز  را تماشا می کنیم.

درباره

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*