قلعه های شنی به سبک معماری بروتالیست هنر دستان کالوین

قلعه های شنی به سبک معماری بروتالیست هنر دستان کالوین هنرمند توانمندی است که استعداد ویژه ای در ساخت قلعه های شنی دارد و با مهارت و دقت زیاد، قلعه های بلند و مملو از ریزه کاری های جالب می سازد قطعا تماشای تصاویر این قلعه های شنی خالی از هیجان نیست و می تواند هر بیننده ای را به وجد آورد. برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه با خانه عکس همراه باشید.

هرگاه راه مان به دریا و ساحل می افتد یکی از سرگرمی های همیشگی بازی با شن های موجود در ساحل است . این سرگرمی می تواند خوابیدن در بین شن ها یا ساخت شکل های مختلف با شن باشد،  هرچند بیشتر ساخته های ما غیر جذاب و نامفهوم هستند .با وجود این امر هرکس آنچه را که پدید آورده عالی و دیدنی توصیف می کند.

اگر سعی کنید یک شکل را نزدیک به شکل واقعیش بسازید خواهید دید که به هیچ وجه کار آسانی نیست و به دقت بالایی نیاز دارد. برای مثال اگر بخواهید یک قلعه با ماسه های ساحل بسازید حتما با ما موافق خواهید بود که به هیچ عنوان کار ساده ای نیست و حتی محال هم به نظر می رسد؛ چرا که بالا بردن دیوار ها از نظر ما غیرممکن خواهد بود.

دلیل آن قطعا بافت نرم و غیر چسبنده ماسه ها است. که با کوچکترین حرکت ، متلاشی می شوند . اما برخی از هنرمندان  در ساخت چنین اشکالی از جمله قلعه های شنی دارای استعداد و مهارت هستند و می توانند قلعه های بلند با ریزه کاری های فراوان بسازند. یکی از بهترین نمونه ها، قلعه هایی است که توسط هنرمند توانمندی به نام «کالوین سِیبرت» در سبک معماری بروتالیست خلق شده اند.

با هم در خانه عکس تصاویری از قلعه های شنی به سبک معماری بروتالیست را تماشا می کنیم.

درباره

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*