مرد 60 ساله فرانسوی که مدل شد

مرد 60 ساله فرانسوی بعد از ریش گذاشتن مدل شد.این پیر مرد فرانسوی خوش شانس و خوش تیپ در رشته حقوق تحصیل کرده است اما بیش تر از راه فیلم و تبلیغات کسب در آمد دارد .برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه با خانه عکس همراه باشید .

فیلیپ دوما مردی که حالا در سن 60 سالگی تازه مدل شده است داستان زندگی خود را این چنین بیان می کند : من در آوریل سال 2015 بنا به دلایل شخصی یک کار جدید را آغاز کردم و برای لذت بردن از آن تصمیم گرفتن ریش خودم را بصورت پریشان و نامنظم بلند کنم بعد از آن دیدم که این فرم جدید صورت من برای بسیاری از مردم مورد پسند است . بسیاری از مردم در مکان های مختلف به من گفتند که با این ریش ها شما ظاهر بسیار جذابی دارید.

تحسین شدن من توسط مردم چندین بار اتفاق افتاد و سپس من مصمم شدم تا کار مدلینگ شدنم را آغاز کنم . من بصورت حرفه ای شیوه لباس پوشیدن ، راه رفتن  و ژست گرفتن مدل های حرفه ای را برای خودم مورد بررسی قرار دادم و به مرور زمان توجه بسیاری از سازمان ها به من جلب و پیشنهادات کاری خوبی برای مدلینگ دریافت کردم .

فیلیپ دوما همچنین اضافه کرد که من کار مدلینگ را بسیار دوست دارم و به آن عشق می ورزم و مهم تر از آن اینکه از انجام کار مدلینگ بسیار لذت می برم .

فیلیپ دوما حالا یکی از موفق ترین و بهترین مدل های کمپانی هایی مثل شنل اس. ای( Chanel )  و کریستین دیور اس. آ (Dior ) است . کار کردن در این کمپانی ها برای بسیاری از جوانان یک آرزوی غیر قابل دسترس به شمار می آید و او حالا در سن 60 سالگی توانسته تا در کمپانی های بزرگ به عنوان مدل کار کند .

با هم در خانه عکس تصاویری از مرد 60 ساله فرانسوی که  بعد از ریش گذاشتن مدل شد را مشاهده می کنیم.

درباره چنگیز قیاسی

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*