پنج شنبه , خرداد ۳۱ ۱۳۹۷
کالاسکه های بزرگ برای پدر و مادر ها ؟

کالاسکه‌های بزرگ برای پدر و مادر‌ها ؟

کالاسکه های بزرگ برای پدر و مادر ها ساخته شده تا آنها قبل از خرید فرصت داشته باشند به جای فرزند دلبندشان بنشینند تا از راحت بودن آن مطمئن شوند. برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه با خانه عکس همراه باشید .

یک شرکت آمریکایی که در زمینه تولید لوازم مورد نیاز کودک فعالیت می کند  در یک حرکت بسیار جالب اقدام به تولید کالاسکه های غول پیکری برای پدر و مادر ها کرده تا قبل از خرید بتوانند میزان راحتی کالاسکه مورد نظر خود را بررسی کنند.

خب زندگی تعداد زیادی از کودکان  امروزه بسیار آسان است غذای آنها همیشه و سر وقت حاضر و مکان خواب آنها هر جایی است که اراده کنند . اگر کار ناپسندی انجام دهند کسی به آنها خرده نمی گیرد و خلاصه تمام و کمال در راحتی کامل هستند . با گذر زمانه این راحتی در حال بیشتر شدن هم هست شرکت Kolcraft به پدر و مادر ها اجازه می دهد تا با تست نمونه بزرگ کالاسکه ای که قصد خرید آن را دارند از بابت راحت بودن آن مطمئن شوند .

تصور کنید کالاسکه های بزرگ برای پدر و مادر ها  ، را در خیابان در حال راه رفتن هستید که یک کالاسکه غول پیکر از کنار شما عبور می کند و بازاریاب فروشگاه هم در حال ارائه توضیحات در مورد جنس تشک های به کار رفته در داخل کالاسکه است . قطعا حیرت زده خواهید شد .

لازم به توضیح است که این کالسکه های غول پیکر برای فروش ساخته نشده اند و فقط برای تست خریداران تولید شده اند .

با هم در خانه عکس تصاویری ار  کالاسکه های بزرگ برای پدر و مادر ها  را  تماشا می کنیم.

درباره ی سعید ارجمندی

سعید ارجمندی هستم 22 ساله، دانشجوی رشته الکترونیک و علاقه‌مند به حوزه تکنولوژی، فیلم و سینما. دنیای وب دنیای جداناشدنی من است و روزانه بخشی زیادی از وقتم را به واسطه فعالیت تخصصی‌ام در این حوزه می گذرد. خانه عکس را نیز به نوبه خود دریچه‌ای می دانم به دنیا ناشناخته اطرافمان تا همین دلیلی باشد برای نوشتنم در این سایت.اگر شما هم مثل من برای دیدن زیبایی‌های جهان کنجکاو می‌کنید، حتما بخشی از آن را می‌توانید در خانه عکس پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *