کنجکاوی جالب جانوران از فعالیت عکاسان حیات وحش !

ما اغلب با تصاویر جالب توجهی مواجه می‌شویم که از حیات وحش گرفته شده‌اند. تصاویری که ما را با وجهی متفاوت از زندگی دیگر ساکنان این کره آشنا می‌کنند. عکاسان حیات وحش در کنار مخاطراتی که در این حرفه با آنها مواجهند، گاهی نیز لحظاتی متفاوت و به یادماندنی را تجربه می‌کنند، به ویژه زمانی که جانوران در نقش دستیارانی کنجکاو به کمک آنها می‌آیند. با خانه عکس همراه شوید.
عکاسی ازحیات وحش پیشه‌ی جالبی است. حضور و حس نزدیکی به دنیای جانوران، مشاهده‌ی  رفتارهای دوستانه یا خصمانه‌ آنها با یکدیگر و در عین حال حفظ بی‌طرفی در مقابل آن چه که پیش چشمان عکاس روی می‌دهد، چالش‌های جالبی را پیش روی عکاسان مشغول به کار در این حوزه قرار می‌دهد.

در عین خطرات کوچک و بزرگی که شاید حتی زندگی عکاس را در معرض خطر قرار دهند، این حرفه از جذابیت‌های خاص خود نیز برخوردار است. جذابیت‌هایی که حضور موجودات کنجکاو، مسبب پدید آمدن آن‌هاست. حیوانات بازیگوشی که با شیطنت‌های خاص خود، قصد نزدیک شدن به دنیای انسان‌ها را دارند. بی‌شک آنها از مفهوم عکاسی چیزی نمی‌دانند، اما به عنوان دستیارانی پر شر و شور، خوشحال می‌شوند که گاهی به کمک عکاسان آمده و آنها را در خلق لحظاتی متفاوت و تماشایی یاری کنند.

معمولاً حیوانات به استفاده از ابزارآلات علاقه‌ی چندانی نشان نمی‌دهند. اما گاهی نیز با جانوری متفاوت روبرو می‌شوید که برای برطرف کردن عطش کنجکاوی خود، از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند. این بار به سراغ این دسته از جانوران آمده‌ایم. دسته‌ای شاد و بازیگوش که قطعاً  تماشای حرکات‌شان، جالب و خنده دار بوده و لحظات مفرّحی را رقم می‌زند.

تصاویری که برای شما آماده کردیم،  از لحظات بده بستان‌های جالبی تهیه شده  که عکاس و سوژه‌ی عکاسی را در رابطه‌ای خاص و منحصر بفرد به نمایش گذارده‌اند. در ادامه و با مرور این تصاویر تماشایی همراه ما باشید.

درباره

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*