ترکیب حیوانات با دنیای طبیعت

ترسیم ترکیبی حیوانات با جهان طبیعت به روایت خانه عکس!

ترسیم ترکیبی حیوانات با جهان طبیعت در حالی توسط یک هنرمند خلاق به اجرا درآمده است که توصیفات جالب قلم و جوهر از ترکیب گیاهان و حیوانات دریچه ایی تازه به دنیای طبیعت بر روی ما باز خواهد کرد. بنابراین با تصاویری که در ادامه خواهید دید، می توان به دل طبیعت رفت و رویش را درون موجودات به روایتی دیدنی تماشا کرد. برای آشنایی بیشتر با این هنر با خانه عکس همراه شوید.

ترسیم ترکیبی حیوانات با جهان طبیعت از آخرین کار های آلفرد پاشا هنرمند ایتالیایی است. او با آمیختن حیوانات با گیاهان ،رویش شاخ و برگ از شاخ های گوزن ،سبز شدن یک جنگل روی پشت خرس، جوانه زدن گیاه در دل خرگوش و … سبک جدیدی از تفکر هنری را خلق کرده است.

به عبارتی دیگر این هنرمند خلاق ،تلفیق دنیای حیوانات با طبیعت پیرامونش را با حس جدیدی از تازگی در بیننده در حالی ایجاد می کند که وی تنها با ابزاری ساده از جمله خودکار و جوهر دست به خلق این نقاشی ها زده است که البته به گفته خودش می توان برای تکمیل آن ها از ترکیب تکنولوژی و افکت ها نیز بهره مند گرفت.

 آلفرد پاشا هنرمند ایتالیایی در خصوص آثاراش می گوید:

شاید نتوان از ترکیب جوهر و قلم به صورت مستقیم برای تابلو ها استفاده نمود اما از این سبک هنری به عنوان سمبل های مفهوم در جاهای مختلفی به کار برده می شود که با توجه به حس طراوتی که در این تصاویر نمایان است تلفیق ترسیم ترکیبی حیوانات با جهان طبیعت به زیبایی هر چه تمامتر به نمایش درآمده است.

نقاشی های کامل شده او را می توانید در شبکه های اجتماعی و همچنین تعدادی از آن ها را در خانه عکس تماشا کرد.

درباره

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*