سه شنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۸
تعمیر گوشی شکسته

تصاویری خلاقانه برای توجیه شکستن صفحه نمایش گوشی !

بیش از 10 تصویر خلاقانه برای تعمیر گوشی شکسته را برای شما کابران عزیز آماده کرده ایم . گاهی اوقات صفحه نمایشگر گوشی می شکند اما خود گوشی هنوز سالم است و می توان از آن استفاده کرد در این مواقع می توان با راهکاری های خلاقانه کاری کرد که شکسته شدن گوشی خیلی به چشم نیاید . برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه با خانه عکس همراه باشید.

حالا دیگر استفاده از گوشی های هوشمند جزئی از زندگی روزمره همه انسان ها است . ما در هر جایی نیاز داریم تا از گوشی هوشمند خود استفاده کنیم و گاهی اوقات در اثر بی دقتی در استفاده از گوشی ممکن است به ظاهر آن آسیب برسد .

اگر صفحه نمایشگر گوشی ما آسیب ببیند با هر بار  دیدن ظاهر گوشی قبطه خورده و خود را سرزنش خواهیم کرد . شاید برای خیلی از افراد پیش آمده باشد که در اثر یک بی دقتی کوچک  گوشی از دستمان لیز خورده و به زمین بیوفتد یا اینکه گوشی را در جای نا مناسبی قرار داده و با یک لحظه غفلت صفحه نمایش گوشی خود را شکسته دیده ایم همه این ها اتفاقاتی است که شاید برای هر انسانی رخ دهد و همه آماده ایم تا تقصیر را به گردن بخت و اقبال بیاندازیم .

اگر گوشی شما هم دارای صفحه نمایشگر شکسته شده است ولی هنوز کار می کند و شما هم قصد ندارید آن را تعویض کنید . کافیست یک عکس پس زمینه مناسب برای گوشی خود پیدا کنید . این عکس باید به گونه ای باشد که بتواند نمای یک شیشه شکسته و خرد شده را در درون خود جای دهد . یقینا شما برای تعمیر گوشی شکسته خود به  یک سوژه اکشن برای صفحه نمایشگر خود نیاز دارید . کافیست کمی جستجو کرده و تصویر مورد علاقه خود را پیدا کنید .

با هم در خانه عکس تصاویری  خلاقانه برای تعمیر گوشی شکسته را مشاهده می کنیم.

درباره ی سعید ارجمندی

سعید ارجمندی هستم 22 ساله، دانشجوی رشته الکترونیک و علاقه‌مند به حوزه تکنولوژی، فیلم و سینما. دنیای وب دنیای جداناشدنی من است و روزانه بخشی زیادی از وقتم را به واسطه فعالیت تخصصی‌ام در این حوزه می گذرد. خانه عکس را نیز به نوبه خود دریچه‌ای می دانم به دنیا ناشناخته اطرافمان تا همین دلیلی باشد برای نوشتنم در این سایت.اگر شما هم مثل من برای دیدن زیبایی‌های جهان کنجکاو می‌کنید، حتما بخشی از آن را می‌توانید در خانه عکس پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *